Pronájem autobusů i na nákupní zájezdy

Láká vás cestování, ale nedisponujete automobilem a z létání máte strach nebo nemáte dostatek financí na letenky? Využijte pronájem autobusů!

Autobusová doprava nemusí sloužit pouze k cestování za dovolenou. Pronájem autobusů je možný pro transport z letiště, školní výlety či hromadnou dopravu hostů na svatbu. Oblíbeným způsobem jsou také nákupní zájezdy. 

Proč autobusová doprava?

Let letadlem je finančně nákladný a časová náročnost se může také díky zdržení na letišti ještě zvýšit.  Pro dopravu autem do vzdálenějších destinací je nejprve třeba nějaké auto vlastnit, pak vyvstávají náklady na benzín, dálniční známky a další. 

To vše se navíc pojí s nižším komfortem v průběhu cestování. V autě se budete celou cestu tísnit na nepohodlných sedačkách neurčených pro dlouhé cesty, navíc vám pravděpodobně nebudou stačit úložné prostory. 

Nevýhoda letecké dopravy na větší vzdálenosti zas spočívá v tom, že se nemůžete jít během letu protáhnout na čerstvý vzduch. Autobusová doprava udělá po smluvené době pravidelnou přestávku, díky které je možní chvíli projít ven nebo se při přestávce najíst a dokoupit zásoby na zbytek cesty

Autobusová doprava Pragotour

Nákupní zájezdy si díky autobusové dopravě opravdu užijete. Moderní klimatizované autobusy disponují dostatečným prostorem pro vás i vaše spolucestující. A nemusíte se bát, že budou vaše nohy trpět několik hodin v malém prostoru otlačovány sedačkou před vámi. Mnohé sedačky lze sklopit nebo posunou do uličky pro více prostoru. 

Jízdu vám zpříjemní občerstvení během cesty v podobě horkých či studených nápojů a determální skla, která mají za úkol izolovat od přílišného tepla a zabránit tomu, aby byla skla na dotyk horká. 

Společnost Pragotour podniká od roku 1997 v oboru autobusová doprava. Tisíce spokojených zákazníků a velký vozový park svědčí o tom, že jsou připraveni zákazníkům nabídnout jen to nejlepší. 

Objednejte si pronájem ještě dnes!