Soukromá autobusová doprava do zahraničí – nákupní zájezdy

Chcete vyrazit na pořádné, svobodné a dlouhé nákupy ve významných evropských nákupních střediscích? Lákají Vás skvělé ceny nejrůznějšího zboží v zahraničí, avšak vydávat se do Londýna či Paříže na vlastní pěst Vám přijde příliš nákladné? Vydejte se tedy na nákupní zájezdy se soukromou autobusovou dopravou Pragotour a vybavte svou šatní skříň kvalitními, značkovými a módními outfity za vynikající cenu! Skutečně. Ceny oblečení ve významných evropských metropolích jsou vyhlášené tím, že jsou v porovnání s Českou republikou nesrovnatelně nižší. Nákupní zájezdy Pragotour Vám ponechají volnost pro fantastické a pohodlné nakupování i procházky po velkých městech. Užijte si jedenáctihodinový nákupní maraton a vybavte se kvalitním oblečením pro všechna roční období! 

Pronájem autobusů Pragotour na nákupní zájezdy

Autobusová doprava Pragotour zajišťuje nejen pronájem autobusu, který je prostorný a pohodlný. Po celou dobu jízdy budete mít k dispozici občerstvení všeho druhu. Cesta v luxusním autobusu Vám s dostatečným přísunem piva, limonády, kávy i čaje bude ubíhat mnohem příjemněji. Pronájem autobusů Pragotour na nákupní zájezdy Vám umožňuje i kulturní obohacení přímo za jízdy. Nebojte se pustit si kvalitní film na DVD přímo na sedačce, která je luxusní a polohovatelná. Autobusová doprava Pragotour je levná, bezproblémová a přívětivá pro nákupní zájezdy. U autobusu bude po dobu nakupování čekat technický průvodce, který bude mít na starost postupné odebírání Vašich nákupů – konec konců, nosit všechny zakoupené věci neustále s sebou není nic příjemného. Profesionální řidiči se pro změnu postarají o Vaši bezpečnost po celou dobu cesty autobusem.

Autobusová doprava je stále jednou z nejvyužívanějších způsobů dopravy pro nákupní zájezdy. Zůstává oblíbená kvůli své ceně (v porovnání s leteckou dopravou) a také díky skutečnosti, že její úroveň se neustále zvyšuje.  Pronájem autobusů Pragotour je spolehlivý a pohodlný a nákupní zájezdy probíhají jen s takovými luxusními autobusy, jakými jsou Bova Futura, Mercedes Intouro či Renault Iliade. Podlehněte nákupní horečce s Pragotour!